Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce Hrabalovo Kersko - 20.5.2017 - 19 ročník
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

Hrabalovo Kersko - 20.5.2017 - 19 ročník

Událost jiný typ (uveďte v Poznámce)
Čas 20.05.2017
od 10:00 am do 05:00 pm
Jméno
Kontaktní telefon 325512723
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Setkání obdivovatelů a příznivců díla spisovatele Bohumila Hrabala, kulturní program v Lesním ateliéru Kuba v Kersku, turistický pochod kerským polesím s průvodcem, cyklojízda z Nymburka do Kerska.

Akci pořádá Město Nymburk, Městská knihovna v Nymburce a její Klub čtenářů Bohumila Hrabala a Lesní ateliér Kuba v Kersku.

V roce 2017 se bude konat 19.ročník.

Typ akce: jiný typ (uveďte v Poznámce)

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
jiné (uveďte v Poznámce)

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Učastnický poplatek:  0 Kč    pro členy SKIP:  0 Kč

Poznámky:
Akce je určena všem obdivovatelům díla spisovatele Bohumila Hrabala.

Více informací o této události...

Upravit tuto akci

Akce dokumentů