Nacházíte se zde: Úvod Akce a projekty Knihovnické konference, semináře, vzdělávací akce 42. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG
Návod

Pro přidání nové akce použijete odkaz Přidat novou akci (nad seznamem akcí vpravo). Otevře se jednoduchý formulář, kde vyplníte váš  e-mail, název akce a ověřovací kód. Poté na uvedený email obdržíte mail s linkem, který vás přivede do  editačního formuláře, kde vyplníte další údaje o akci.

Pro úpravu záznamu akce příslušný záznam kliknutím na název otevřete, kliknete na text Upravit tuto akci, a na mail, který jste uvedli, vám opět přijde link, po jehož otevření můžete záznam editovat.

Přehled je v testovacím provozu: v případě potíží s vyplňováním formuláře, či s připomínkami se můžete obrátit na mail jindrich.pilar@nkp.cz

 

42. seminář knihovníků muzeí a galerií AMG

Událost Seminář
Čas Úterý 04.09.2018 14:00 do
Čtvrtek 06.09.2018 14:00
Místo Písek
Jméno
Kontaktní telefon 382 20 11 2
Přidat událost do kalendáře vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Místo konání:
Písek  - Jihočeský kraj

Semináře komise knihovníků muzeí a galerií při AMG ČR informují knihovníky muzeí a galerií o aktuálních problémech a jejich řešení ve sférách jejich působnosti, o novinkách v oboru a zajímavých a přínosných výstupech z činnosti muzejních knihoven. Odborný program bude zaměřen na budování sbírky a trvalé uchování tradičních dokumentů. Vysoce aktuální témata přiblíží účastníkům jako obvykle přední odborníci v problematice a zástupci ústředních institucí. K bloku Služby muzejních knihoven bude připraven workshop, který seznámí se službami a prací s veřejností v muzejních knihovnách.

Typ akce: Seminář

Pro koho je akce určena:
všechny

Pro jaký typ knihoven:
knihovny muzejí a galerií

Není požadována žádná minimální kvalifikace.

Termín pro registraci:  20.07.2018

Maximální počet účastníků:  neomezen

Učastnický poplatek:  400 Kč    pro členy SKIP:  400 Kč

Upravit tuto akci

Akce dokumentů